۱۳۹۸/۱۰/۱۵

eBiz's Post

چیلیوری اعلام کرد: مذاکره با دیجی‌کالا برای جذب سرمایه

«چیلیوری» سرویس ثبت سفارش آنلاین غذا که به تازگی خبر از ادغام «ریحون» دیگر بازیگر این حوزه با آن منتشر شده حالا اعلام می‌کند که به دنبال جذب سرمایه‌ از سمت «دیجی‌کالا» بزرگترین خرده‌فروشی آنلاین کشور است.

به گزارش @peivast این شرکت با انتشار بیانیه‌ای ضمن تکذیب خرید خود توسط دیجی‌کالا تاکید کرده که آنها در حال مذاکره برای فروش خود به دیجی‌کالا نیستند؛ بلکه در مرحله مذاکره برای جذب سرمایه از سمت این شرکت فعال در حوزه تجارت الکترونیکی قرار دارند.

در این بیانیه‌ با اشاره به این موضوع آمده است: «در روزهای اخیر خبر نادقیقی مبنی بر خرید چیلیوری توسط دیجی‌کالا منتشر شده است. چیلیوری در ماه‌های گذشته با سرمایه‌گذاران متعددی برای جذب سرمایه در‌حال مذاکره بوده است. موضوع سرمایه‌گذاری دیجی‌کالا در چیلیوری همچنان در حال بررسی بوده و مذاکرات هنوز نهایی نشده است.»

در این بیانیه‌ تاکید شده است که با توجه به این نکته که دیجی‌کالا پیش از این نیز سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک در حوزه‌های مختلف داشته است، این سرمایه‌گذاری، در‌ صورت نهایی شدن، می‌تواند به توسعه فعالیت‌های استارتاپی همچون چیلیوری با پتانسیل رشد بالا کمک کند.

@peivast

متن کامل این خبر را در سایت پیوست بخوانید:
http://pvst.ir/791
By: via eBiz

هیچ نظری موجود نیست: